Załóż swoje konto!
Chip tuning BMW M3 E46

Oferujemy profesjonalny chiptuning i tuning BMW M3 E46 dopasowany do Twoich potrzeb.
Zanim zdecydujesz się na współpracę z nami porównaj fabryczne parametry i sprawdź ile możesz zyskać po tuningu BMW M3 E46 w 44tuning.pl.

Katalog chip tuning > BMW > BMW M3 > BMW M3 E46
Powrót na stronę główną

Przyrosty wykonywane są indywidualnie w zależności od aktualnej kondycji silnika, generowanych parametrów, jego aktualnego potencjału, jakości stosowanego paliwa jak również specyficznych potrzeb użytkownika. W przypadku niskiej sprawności danej jednostki napędowej czy usterek ukazanych podczas precyzyjnej diagnostyki obciążeniowej (Nie mylić z diagnostyką komputerową która ma bardzo ograniczony zakres) wskazujemy co należy naprawić aby przystąpić do tuningu.
Zobacz 44tuning.pl
na facebooku

Osiągi / Rodzaj tuningu
BMW M3 E46
Seryjnie
Chiptuning Super VIP
44tuning.pl
Moc [KM]:
343 KM (+26 KM)  369 KM
Moment obrotowy [Nm]
365 Nm (+25 Nm)  390 Nm
Nowość!


Dostępne rozwiązanie Sprint Booster - szybsza reakcja pedału gazu. Kliknij i dowiedz się więcej.

Jakie korzyści i dlaczego u nas?Indywidualne optymalizacje silników wolnossących bez turbo


Indywidualne optymalizacje pracy silników samochodów specjalistycznych


Diagnostyka prezycyjna przed końcem gwarancji fabrycznej


Indywidualne optymalizacje i zwiekszanie mocy w samochodach sportowych

 • polega na wykonaniu nowych ustawień programu sterującego jednostka napędową na podstawie programu seryjnego, wszelkich pomiarów indywidualnie dla każdego egzemplarza skierowana dla klientów którzy oczekują optymalnego poprawienia osiągów
 • lepsza dynamika silnika już o 500 – 1000 obrotów szybciej niż seryjnie
 • korzystniejsze ułożenie charakterystyki momentu w całym zakresie obrotów
 • dużo większa dynamika w średnim i wyższym zakresie obrotów
 • „miękka praca silnika” poprzez ustawienie zapłonów pod użytkowane paliwo
 • lepsza elastyczność
 • polepszenie przyjemności z jazdy
 • lepsza kalibracja pedału gazu i szybsza jego reakcja w każdym zakresie obrotów
 • pewniejsze i bezpieczniejsze wyprzedzanie innych użytkowników dróg
 • Przy zachowaniu tych samych średnich prędkości i intensywności przyspieszania zużycie paliwa pozostaje na podobnym poziomie
 • Pomiary na hamowni przed i po
 • Wykonanie indywidualnych ustawień pracy Twojej jednostki napędowej na podstawie potrzebnych pomiarów w tym mocy, momentu i analizy spalin AFR oraz Twoich potrzeb
 • W przypadku silników ze skrzynią automatyczną ustawienie „wstępnych nastawów pracy skrzyni” zawartych z sterowniku silnika
 • Możliwość powrotu do seryjnego programu np.: przy sprzedaży samochodu
 • Opcjonalnie ściągnięcie blokady prędkości (w samochodach które taką posiadają)
 • Gwarancja na oprogramowanie 2 lata
 • 20 lat doświadczenia zespołu technicznego w modernizacjach – tuningu oraz sporcie samochodowym


Uwagi:
 • w przypadku egzemplarzy posiadających w seryjnym oprogramowaniu blokady Anty-tuningowe (nowe samochody) w przypadku możliwości jej usunięcia konieczność uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 200 zł
 • brak możliwości przełożenia tuningu do innego samochodu
 • po medernizacji, ze względu na większe zapotrzebowanie na powietrze, zalecamy częstszą wymianę filtra powietrza
 • przy dużym wzroście dynamiki jazdy możliwość szybszego zużycia opon oraz większego zużycia paliwa
Ze względu na bezpieczeństwo Twojego pojazdu jeżeli podczas pomiarów wstępnych i precyzyjnej diagnostyki (Nie mylić z diagnostyką komputerową która ma bardzo ograniczony zakres)wykryjemy znacznie niższą sprawność niż seryjna czy poważne usterki to odstępujemy czasowo modernizacji. Jeżeli usterki są drobne do usunięcia na miejscu to możemy to wykonać w zakresie dodatkowym. Jeżeli usterki są poważniejsze, a Ty chcesz to naprawić w zaprzyjaźnionym warsztacie czy w ASO to rozliczamy się tylko za pomiary i diagnostykę wskazując Tobie co trzeba naprawić aby przywrócić sprawność.
Szczegóły modernizacji Więcej informacji
o tej modernizacji
w 44tuning.pl
Inwestycja/cena Zapraszamy do kontaktu
Możesz wysłać do nas zapytanie wypełniając formularz poniżej - kliknij.
Uwaga! Przedstawione przyrosty zostały sprawdzone i uzyskane w wykonanych już egzemplarzach. Jednakże przyrost mocy i momentu obrotowego zależy od rzeczywistych parametrów danego egzemplarza, jego sprawności oraz posiadanego indywidualnego potencjału czy jakości i parametrów stosowanego paliwa. Jeśli masz wyjątkowe wymagania co do osiągów, oczekujesz lepszego poprawienia fabryki lub Twój samochód posiada znane nam "blokady" czy "wady fabryczne", to w przypadku gdy już opracowaliśmy sprawdzone rozwiązanie nasz personel zaproponuje Tobie specjalną opcję - zapraszamy do kontaktu.
Uwaga! W przypadku gdy interesują Ciebie większe przyrosty to posiadamy w ofercie do wielu marek sportowe układy wydechowe czy też dalej idące modernizacje - Superstreet (większe turbo czy jego montaż, intercooler-y, mechaniczne modernizacje silnika, itp.) które cechują się jeszcze większą możliwością poprawy osiągów. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o dostępności szerszych modernizacji dla Twojego samochodu zapraszamy do kontaktu z nami.

Katalog chip tuning > BMW > BMW M3 > BMW M3 E46

Powrót na stronę główną

Chcesz zadać pytanie przed zamówieniem usługi, zyskać pewność, że podejmujesz najlepszą dla siebie decyzję? Pomożemy Ci! Wypełnij i wyślij formularz poniżej.
Z uwagi na wielokrotnie spotykane niższe sprawności silników z przebiegami pow.180-200 tys. km (silniki turbo diesel) oraz 160 tys.km (silniki turbo benzynowe) często celem wykonania modernizacji trzeba wykonać dodatkowy zakres prac poprawiających sprawność (np: wyczyszczenie układu doładowania, naprawa czy wymiana układu EGR, turbosprężarki, etc). Dlatego decyzja o tuningu podejmowana jest po precyzyjnej diagnostyce obciążeniowej (Nie mylić z diagnostyką komputerową która ma bardzo ograniczony zakres). Jeżeli samochód ma większy przebieg jednakże został wykonany stosowny przegląd z wymianą na nowe elementy wpływających na sprawność (np: turbosprężarka) to tuning może być wykonany pod warunkiem potwierdzenia dobrej sprawności na diagnostyce obciążeniowej u nas.

Pojazd:
BMW M3 E46
Rok produkcji: Skrzynia biegów:Imię/Nazwisko
Telefon WYMAGANE
Adres e-mail WYMAGANE
Twój region WYMAGANE

Pytanie dotyczy rozwiązania:


Wpisz pytanie czego oczekujesz od swojego samochodu po tuningu, co aktualnie Tobie w nim przeszkadza bądź chcesz w nim poprawić (np: zmniejszenie turbo-dziury), czy interesuje Ciebie głównie mniejsze spalanie czy zwiększenie mocy z opcją zmniejszenia spalania, etc.:

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.